ایمپلنت یک دندان: روش ها

ایمپلنت
ایمپلنت یک دندان: روش ها
۳٫۲۵ (۶۵%) ۴ votes

ایمپلنت یک دندان

اگر فقط یک دندان خود را از دست داده اید.یک ایمپلنت و یک تاج دندان جایگزین شما خواهد شد ایمپلنت دندانی جایگزین دندان طبیعی و ریشه آن می شود.

مزایای یک ایمپلنت دندان تکی بر بریج دندان چیست؟

ایمپلنت دندانی چندین مزیت بر دیگر روش های جایگزینی دندان دارد.ایمپلنت دندانی دقیقا شبیه دندان طبیعی عمل میکند بدون اینکه به دندان های دیگر آسیبی برساند.

به علت اینکه ایمپلنت دندانی جایگزین ریشه دندان شما میشود، استخوان را بهتر حفظ میکند. با بریج دندان برخی از استخوان هایی که قبلا دندان را محاصره کرده اند شروع به خراب شدن میکنند. ایمپلنت های دندانی به استخوان شما متصل میشوند و باعث حفظ سلامتی استخوان میشوند.

در بلند مدت، ایمپلنت دندان بسیار زیباتر و بهتر از بریج عمل میکند.بریج همچنین ممکن است به لثه ها آسیب برسانند (ممکن است).همچنین استخوان قرار گرفته در زیر پل میتواند باعث یک لبخند ناخوشایند شود و سیمانی که بریج دندان را نگه میدارد میتواند مکانی برای باکتری ها باشد.

ایمپلنت دندان چگونه قرار میگیرد؟

در ابتدا ایمپلنت شبیه به یک پیچ و مهره در فک شما قرار میگیرد. ۲ تا ۶ ماه آینده ایمپلنت و استخوان آماده اتصال به یکدیگر برای تشکیل لنگر دندان مصنوعی میشوند.

در گام دوم لثه های شما پس از التیام کامل آماده قرار گرفتن ایمپلنت میشوند.

برخی از ایمپلنت ها یک مرحله ای هستند یعنی ایمپلنت همراه با قطعه های مخصوص اتصال است که دندانپزشک شما به شما پیشنهاد میکند که از کدام روش استفاده کنید.

در نهایت دندان شما بوسیله تاج دندان با یک پست فلزی کوچک به دندان شما متصل میشود و در نهایت شما اعتماد به نفس خود را به دست خواهید آورد.شاید فراموش کنید که دندانی را از دست داده اید.

ایمپلنت دندان تکی

ایمپلنت_دندان_تکی

ایمپلنت دندان تکی2

ایمپلنت_دندان_تکی۲

 

 

برای اشتراک گذاری در تلگرام کلیک کنید
0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت دنتبوک محفوظ می باشد

Powered by Mehdi Naddaf

Log in with your credentials

Forgot your details?